UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 13207078
nr 1320 7078
Väggur
Gustaviansk stil, 60x34 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 april 2020
kl 20:37:14
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Den Gustavianska stilen